0 0

Доставка, оплата, обмін та повернення товару

 ДОСТАВКА
 Доставка замовлень по Україні здійснюється протягом 5-7 робочих днів, в залежності від наявності, а також кількості одиниць в замовленні.  Всю детальну інформацію Ви зможете уточнити у менеджера магазину.
 Доставка до країн Європи, в США та Азію здійснюється  Укрпоштою протягом 2-4 тижнів, залежить від строків оператора.
 
 Способи отримання товару
 
 1.Самовивоз зі складу "Нової поштою".  За тарифами перевізника
 
 Увага!  Згідно умов самовивозу, посилка може зберігатися на складі служби доставки 5 робочих днів.  Якщо в зазначений термін посилка не буде затребувана одержувачем, замовлення буде повернений в інтернет-магазин Navysand.
 
 2. Кур'єрська доставка до двері. НАРАЗІ НЕДОСТУПНА!
 
 Кур'єр доставить посилку за вказаною вами адресою у зручний для вас час.  Вартість кур'єрської доставки - згідно з тарифами оператора.
 
 Відносно доставки замовлень кур'єрською службою діють наступні правила:
 
 - кур'єр доставляє товар тільки на точну адресу;
 - передача кур'єром товару, а також його оплата, проводяться тільки в приміщенні;
 - при доставці товару в громадські місця (магазини, ресторани і т.п.) його передача клієнту і грошові розрахунки можливі тільки в офісній частині, а при доставці в житлові будівлі, тільки в квартирі;
 - кур'єр не уповноважений консультувати з технічних або комерційних питань, а також виконувати будь-які доручення клієнта;
 - всі взаєморозрахунки повинні бути проведені протягом не більше 15 хвилин;
 - доставка здійснюється з 9:00 до 20:00, за винятком неділі та офіційних святкових днів;
 - посилка буде вручена вам кур'єром після всіх взаєморозрахунків.
 
 ОПЛАТА
 Ми пропонуємо наступні способи оплати:
 Готівкою кур'єру при отриманні товару
 Готівкою у відділенні «Нова Пошта» при отриманні товару
 Оплата за допомогою карт Visa / MasterCard через наш термінал на сайті


 Увага!  При оплаті замовлення в вашому відділенні «Нова Пошта», перевізником стягується додаткова комісія (точну суму платежу вам підкаже консультант перевізника).
 
 Оплата за допомогою банківських карт
 До оплати приймаються банківські картки Visa і Mastercard.  Ми приймаємо платіжних карт всіх банків світу.
Navysand гарантує безпеку платежів за допомогою карт.  Ми не маємо доступу до ваших банківських даних і не зберігаємо інформацію про вашу карту.  Сам процес оплати проходить на сервері платіжної системи, саме там ви вводите ваше ім'я, номер карти, термін її дії.  Сервер перевіряє не тільки ваші дані, але і дані Navysand: проводить ідентифікацію магазину, перевіряє наявність прав на здійснення платіжних операцій в інтернеті.  Вся інформація зашифрована і не доступна в інтернеті стороннім особам.
 
 
 ПОВЕРНЕННЯ. НАРАЗІ НЕДОСТУПНЕ! ТІЛЬКИ ОБМІН НА ІНШИЙ ТОВАР!
 Повернення товару належної якості
 - Якщо товар ще не отримано - ви можете відмовитися від замовленого товару, повідомивши Службу підтримки Клієнтів.  Для цього необхідно відправити номер замовлення в повідомленні про скасування за адресою orders@navysand.ua або передзвонити за номером 063 078 18 24.
 - Якщо ви вже отримали товар - можете здійснити повернення протягом 14 днів (рахуючи день отримання товару), заповнивши онлайн-заяву на повернення, повідомивши нам про повернення поштою orders@navysand.ua або передзвонити за номером 063 078 18 24.
 
 Повернення товару належної якості можливий за умови збереження його товарного вигляду (упаковка, пломби, ярлики) і споживчих властивостей, а також документа, що підтверджує факт покупки і оплати (товарна накладна, видаткова накладна або довіреність).
 
 Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г.  (Парфюмерно-косметичні вироби, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, білизна натільна, білизна постільна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці тощо).
 
 Повернення товару неналежної якості
 Під товаром неналежної якості мається на увазі товар з явним дефектом, а також товар, який не відповідає замовленням або не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей.
 
 Якщо вам був переданий товар неналежної якості, щоб ми змогли повернути вам гроші, будь ласка - оформите онлайн-заяву на повернення.Після розгляду заяви з вами зв'яжеться оператор служби клієнтської підтримки для підтвердження повернення.
 
 Для повернення товару після повідомлення нам необхідно:
 Заповнити форму повернення в вашому особистому кабінеті на сайті або звернутися на пошту (hidden)
 Акуратно упакувати товар, що повертається.  Вкласти в упаковку товарну накладну, всі пломби, ярлики та етикетки, що додавалися до товару.
 Протягом 30 днів (не рахуючи дня отримання) відправити пакет із замовленням на 17 відділення Нової Пошти
 - службою доставки «Нова Пошта»
 
 Увага!
 - При відправленні посилки, фактичною датою повернення товару вважається дата отримання нами повернення на пошті.
 - Оплата за зворотну пересилку товару здійснюється покупцем.  Ми не зможемо прийняти вашу посилку, якщо вона буде відправлена ​​«післяплатою» або з «пересиланням за рахунок одержувача».
 
 Повернення грошових коштів здійснюється протягом 30 днів з моменту повернення товару на відділення здійснюється на банківську картку клієнта магазину.
 ВАЖЛИВО!
 
 Інтернет-магазин Navysand не несе відповідальності за затримку повернення товару та грошових коштів, викликану роботою служб доставки, пошти і банків.
 
 
 ПОСИЛКИ ІНШИХ КРАЇН. ПОВЕРНЕННЯ НАРАЗІ НЕДОСТУПНЕ, ТІЛЬКИ ОБМІН!
 Посилки в інші країни здійснюємо через Укрпошту.  Ціна розраховується з урахуванням курсу валют на момент доставки.  Передоплата становить 100% картками VISA / Master Card через термінал, який знаходиться трохи вище в тексті, за курсом ПриватБанку.  Оплата за доставку поштою додається до вартості виробу.  Обмін, повернення можливе, якщо заявка на нього оформлена протягом 14 днів з дня отримання товару.  Повернення грошових коштів - на карту VISA / Master Card.  Всі послуги перевізників оплачуються клієнтом.