35-Й UKRAINIAN FASHION WEEK – ГОЛОВНА МОДНА ПОДІЯ КРАЇНИ – ВІДБУДЕТЬСЯ З 15 ПО 19 ЖОВТНЯ 2014

2014-10-05 01:21:00 Комментариев: 0

35-й Ukrainian Fashion Week – головна модна подія країни – відбудеться з 15 по 19 жовтня. Країні та світу будуть представлені колекції весна-літо 2015. Незважаючи на ситуацію в Україні, як і в березні цього року, оргкомітет Ukrainian Fashion Week проведе головний модний захід країни у повному обсязі та за міжнародними стандартами. 74 дизайнери, 37 показів, 18 презентацій, 17000 запрошених та близько 200 акредитованих ЗМІ. Всупереч усім подіям, Український Тиждень Моди вкотре доводить силу таланту і силу духу дизайнерів непереможної країни.

Традиційно, Ukrainian Fashion Week відбудеться в одній із найкращих у Європі мистецьких локацій – музейному комплексі «Мистецький Арсенал». Цього сезону Ukrainian Fashion Week, паралельно з традиційними показами колекцій дизайнерів, зробить акцент на альтернативних форматах – кілька art-fashion просторів та іменних fashion spaces стануть яскравими майданчиками для знайомства з дизайнерами, що вважають за потрібне урізноманітнити форму презентації свого бачення сезону.

Важливим стане останній день Тижня Моди. Нове покоління української моди – це найцікавіший та найбільш хвилюючий об’єкт уваги. Творчості молодих талантів цього разу в офіційній програмі буде присвячено спеціальний день Ukrainian Fashion Week – NEW GENERATION DAY.

Важливими для українських дизайнерських брендів є контакти з іноземними колегами. І ми вдячні багатьом із них за готовність не просто приїхати на Ukrainian Fashion Week, а провести у межах його офіційної програми воркшопи, лекції та консультації. Це фахівці з Великої Британії, США, Німеччини, Італії, Чехії, Грузії, Азербайджану та Казахстану.

Вдруге на Ukrainian Fashion Week відбудеться виставка фіналістів Міжнародної бієнале fashion-ілюстрації IMAGO. До складу журі увійшли професіонали з великим досвідом: Керолайн Андріе (Франція), Ірина Гардабхадзе (Україна), Річард Кілрой (Велика Британія), Галина Кокоріна (Україна), В`ячеслав Окунєв (Росія), Спірос Халаріс (Велика Британія), Софія Чконія (Грузія). У цьому році бієнале тісно переплетена з такою неординарною подією, як світова прем’єра міжнародного балетного проекту – балету THE GREAT GATSBY. До участі у бієнале надійшло понад 400 робіт від 96 авторів. До фіналу увійшли 30 робіт конкурсантів з України, Естонії, Німеччини, Росії та Казахстану. Офіційний дистриб'ютор Wacom в Україні, компанія "Новела", став партнером другої Міжнародної бієнале fashion-ілюстрації IMAGO. Професійними графічними планшетами Intuos Pro Medium будуть нагороджені переможці в обох номінаціях – Traditio та Innovatio. Проект відбувається у партнерстві з Vogue Ukraine. Партнером виставки фіналістів IMAGO виступає Studio1 – перший багатозальний знімальний комплекс фотостудій в Україні та компанія PRO-POST.com – сучасний професійний сервіс ретушування фотографій, відомий серед фотографів Великої Британії, Франції, Німеччини, Казахстану та інших країн.

Спеціальні події 35-го Ukrainian Fashion Week

14 жовтня, вівторок, 19:00

Ukrainian Fashion Week OPENING Ceremony: Допрем'єрний показ фільму «Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є»

Цього сезону Ukrainian Fashion Week відкриє допрем'єрний показ фільму «Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є». Позиція організаторів не змінилася – як і в березні, ми не включаємо до офіційної програми розважальні заходи та вечірки. Висловлюємо подяку компанії «Артхаус Трафік», завдяки якій у такий незвичний і красивий спосіб відбудеться відкриття Ukrainian Fashion Week.

15 жовтня, середа, 17:30

Презентація Georgia Art Fashion space

У перший день Ukrainian Fashion Week запрошує на презентацію грузинського модного простору. Грузія вже багато років поспіль представлена у графіку Ukrainian Fashion Week показами відомих грузинських дизайнерів. Але вперше ми запросили з Грузії таку кількість митців, які відомі своїми арт- та фешн-роботами у багатьох країнах світу. Учасниками проекту стали: David Sulikashvili, Ria Keburia, Lasha Mdinaradze, Sophia Gongliashvili, Gola Damian, Lado Bokuchava, Tamuna Ingorokva, Atelier Kikala. Партнером проекту виступає TNK GLOBAL GROUP.

15 жовтня, середа, 20:00

Презентація katja bereznitsky

Дизайнер Катя Березницька представить POKROVA – інтердисциплінарний арт-проект на перетині візуального мистецтва та актуальної моди. Ідеологія проекту належить Дмитрові Куєвді.

«У добу розквіту ліберальних цінностей і торжества демократичного світоустрою в західній цивілізації ми виключили зі свого сприйняття війну. Три покоління, які не бачили смерті і чули свист куль лише в кіно, звикли до думки, що таке більше неможливо, тому що неможливо ніколи. Люди стали беззахисними і безтурботними. Одначе так буває не тільки тоді, коли людина припиняє враховувати ймовірність подій, але й коли відмовляється адекватно сприймати реальність, самовпевнено покладаючись на силу захисної зброї. У моменти безсилля сталі та каменю, у хвилини розгубленості й страху єдине, що стає реальною перешкодою для розпачу й поразки – це дух та ідея…»

16 жовтня, четвер, 18:30

Презентація Проекту «Аромат для України»

Компанія KAMANA представить проект «Аромат для України». Створений відомим іспанським парфумером Рамоном Монеґалом власний парфум стане свідченням поваги до України та її підтримки. На Ukrainian Fashion Week буде презентовано декілька ідей парфумів, а також їхнє тестування за участі зіркових «амбасадорів». Проект завершиться благодійним аукціоном.

16 жовтня, четвер, 20:00

Презентація Czech Art Fashion space

Цей проект представляє творчість двох талановитих і відомих митців індустрії моди з Чеської Республіки: fashion-фотографа Павела Хейні та дизайнера аксесуарів Анастасії Алейнікової.

16 жовтня, четвер, 20:00

Презентація Zinaїda by Zina Lihacheva

Українська дизайнерка Зінаїда Ліхачова представить капсульну колекцію «ЗІТКАНІ» («СОТКАННЫЕ»). Багатошарова конструкція, всередині якої шовкові сукні, прикрашені картинами Тараса Шевченка, у супроводі відеоінсталяції. Творчість Кобзаря відіграє важливу роль у сприйнятті Зінаїди Ліхачової: для неї це не лише поет, але й художник, мислитель, пророк. Тому цього року, що названий роком Шевченка, Зінаїда мандрувала місцинами, пов`язаними з ім`ям поета, та присвятила йому одну зі своїх колекцій. Музику для відеосупроводу написала композиторка Алла Загайкевич.

17 жовтня, п`ятниця, 13:00

Лекція з fashion-ілюстрації. Richard KILROY (Велика Британія)

Вперше до програми Ukrainian Fashion Week включено лекцію з fashion-ілюстрації. Протягом сезону ми активно привертали увагу української модної спільноти до цього виду мистецтва. І тому запросили прочитати лекцію одного з членів журі Міжнародної бієнале fashion-ілюстрації IMAGO, відомого fashion-ілюстратора Річарда Кілроя. Він є викладачем Central Saint Martins та Royal College of Art. За його плечима вагомий досвід роботи з такими всесвітньо відомими брендами, як Christian Dior, Onitsuka Tiger, Topshop та Canali. Його ілюстрації з’являлися на сторінках Vman, Volt Magazine, Commons&Sense. Під його керівництвом виходить лімітоване видання Decoy, у кожному випуску якого зібрано автентичні роботи найкращих сучасних fashion-ілюстраторів. А на початку 2015 року світ очікує на його першу книжку видавництва Thames & Hudson – «Ілюстрація чоловічого одягу».

17 жовтня, п`ятниця, 16:30

Презентація ELLE Fashion Film Festival

У межах Ukrainian Fashion Week відбудеться презентація непересічної події для модного кіно в Україні – ELLE Fashion Film Festival. Цього року вона посідає важливе місце у програмі, оскільки анонсує спільний проект з розвитку fashion-відео в Україні. Спільний проект UFW та ELLE підніме на новий рівень започатковану кілька років тому Ukrainian Fashion Week та дизайнером Юлією Поліщук програму Fashion Move On. У рамках презентації свою лекцію прочитає відомий український режисер Ігор Стеколенко.

18 жовтня, субота, 12:00

Курс лекцій Ліани Білякович «Тенденції моди «посткризового періоду». Прогнози на 2015 рік» та «Прогнозування глобальних трендів на найближчі п`ять років (2015–2019)»

Ліана Білякевич – аналітик моди, експерт міжнародного класу в галузі текстилю, професорка дизайну одягу Київського національного університету культури та мистецтв. Єдина в Україні, кому належить інтелектуальна власність на розробку наукових напрямків «Прогнозування моди», «Методологія та прогнозування моди» та «Аналітика світових трендів», засновник наукової Школи прогнозування моди в Україні.

Обличчям рекламної кампанії нового сезону Ukrainian Fashion Week стала відома в Європі під ім`ям Appoline, українська модель Ольга Рождественська.

Оргкомітет Тижня моди своїми рекламними кампаніями, вже традиційно, продовжує знайомити українців з обличчями відомих у світі українських моделей. Модель аґенції "Linea 12" співпрацювала з такими відомими Домами, як Miu Miu, Issey Miyake, Prada, Armani та іншими. Вона також є улюбленицею українських дизайнерів. Стилістом зйомки рекламної кампанії виступила fashion-редактор Esquire, експерт Best Fashion Awards Тетяна Кремень, фотографом – Інна Франко. Для зйомки було обрано одяг українських брендів: WHATEVER, Litkovskaya, sasha.kanevski x Ali Saulidi, LAKE, FROLOV та прикраси Macabre gadgets. Образ було доповнено зачіскою від Євгена Голдунова та візажем від Катерини Харланової. Зйомка відбулась у фотостудії LEICA Studio photo production у Києві.

 

ПРОГРАМА ПОКАЗІВ

ВІВТОРОК 14.10.14

19:00 UKRAINIAN FASHION WEEK OPENING CEREMONY: ДОПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ ФІЛЬМУ «СВЯТИЙ ЛОРАН. СТРАСТІ ВЕЛИКОГО КУТЮР'Є»

20:00 KARAVAY. SPECIAL SPACE

22:00 COCKTAIL. DJ KIRILL DOOMSKI. BUDDHA-BAR

СЕРЕДА 15.10.14

17:00 POUSTOVIT

17:30 ПРЕЗЕНТАЦІЯ GEORGIA ART FASHION SPACE. SPECIAL SPACE МА

18:00 VICTORIA GRES

18:30 ПРЕЗЕНТАЦІЯ MANTIS RELIGIOSA. FASHION SPACE МА

19:00 ANASTASIA IVANOVA. ШОКОЛАДНИЙ БУДИНОК

19:00 ПРЕЗЕНТАЦІЯ SAYYA BY LUBA MAKARENKO. SHOWROOM MA

19:30 LAKE

20:00 ПРЕЗЕНТАЦІЯ KATJA BEREZNITSKY. FASHION SPACE МА

20:30 ALONOVA

21:00 ZALEVSKIY

22:00 PRIVATE COCKTAIL VALERY KOVALSKA. SPECIAL SPACE

22:00 JEAN GRITSFELDT. SPECIAL SPACE

ЧЕТВЕР 16.10.14

18:00 SEREBROVA

18:30 ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «АРОМАТ ДЛЯ УКРАЇНИ». MEDIA SPACE MA

18:30 ELENA GOLETS

19:00 ELENAREVA

19:30 ПРЕЗЕНТАЦІЯ CZECH ART FASHION SPACE. SPECIAL SPACE МА

19:30 BOBKOVA

20:00 ARTEMKLIMCHUK

20:00 ПРЕЗЕНТАЦІЯ OSTEL. FASHION SPACE МА

20:30 SASHA.KANEVSKI

21:00 PODOLYAN

21:00 ПРЕЗЕНТАЦІЯ ZINAЇDA BY ZINA LIHACHEVA. FASHION SPACE МА

21:30 LITKOVSKAYA. SEE INVITATION

П'ЯТНИЦЯ 17.10.14

13:00 ЛЕКЦІЯ З FASHION-ІЛЮСТРАЦІЇ. RICHARD KILROY (ВЕЛИКА БРИТАНІЯ). SPECIAL SPACE МА

16:30 ПРЕЗЕНТАЦІЯ ELLE FASHION FILM FESTIVAL. ЛЕКЦІЯ РЕЖИСЕРА ІГОРЯ СТЕКОЛЕНКА. SPECIAL SPAСE МА

18:00 MARCHI

18:30 BURENINA

19:00 WHATEVER

19:00 ПРЕЗЕНТАЦІЯ PRZHONSKAYA. FASHION SPACE МА

19:30 ANISIMOV FOR TAGO

19:30 ПРЕЗЕНТАЦІЯ MON.DAY ATELIER. SPECIAL SPAСE MA

20:00 ANDRE TAN

20:30 DOMANOFF. SPECIAL SPAСE MA

21:00 FROLOV

22:00 UKRAINIAN FASHION MUSIC PROJECT. BUDDHA BAR

23:00 ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОЛЕКЦІЇ BEVZA. VENUE AND TIME TO BE SPECIFIED

СУБОТА 18.10.14

12:00 ЛЕКЦІЇ ЛІАНИ БІЛЯКОВИЧ «ТЕНДЕНЦІЇ МОДИ ПОСТКРИЗОВОГО ПЕРІОДУ. ПРОГНОЗИ НА 2015 РІК». «ПРОГНОЗУВАННЯ ГЛОБАЛЬНИХ ТРЕНДІВ НА 2015–2019 РР.»

16:00 TM STOLICHNY BY ТІМКОВА-ЛЯХОВСЬКА

17:00 RITO

17:30 ПРЕЗЕНТАЦІЯ ANNETTE GORTZ (НІМЕЧЧИНА). FASHION SPACE МА

17:30 IRYNA DIL'

18:00 ПРЕЗЕНТАЦІЯ MUSTHAVE. SHOWROOM MA

18:00 LARISA LOBANOVA

18:30 ELENA BURBA

19:00 OLENA DATS`

19:00 LUCKY LOOK COCKTAIL. MEDIA SPACE MA

19:30 VOROZHBYT&ZEMSKOVA

20:00 ATELIER KIKALA (ГРУЗІЯ)

20:30 YULIYA POLISHCHUK

21:00 IDOL. SPECIAL SPAСE

НЕДІЛЯ 19.10.14

17:00 NEW NAMES: SVITLO, ZABELINA BY ANNA ZABELINA (БІЛОРУСЬ), UBERLOVE BY VICTORIA NOZHENKO, MARIMIR

18:00 FRESH FASHION: TARAS VOLYN, YANA BELYAEVA, RYBALKO

18:30 LOOKBOOK S/S 2015 BY TSARSKY (FASHION SHOW). CITY RESORT TSARSKY

19:00 FRESH FASHION: DRESS ADDICT BY ARTEM&VICTOR, LOZNEVAYA

Комментарии (0) Изображения
35-Й UKRAINIAN FASHION WEEK – ГОЛОВНА МОДНА ПОДІЯ КРАЇНИ – ВІДБУДЕТЬСЯ З 15 ПО 19 ЖОВТНЯ 2014

Оставить комментарий

Ваше Имя:


Ваш комментарий: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке: