0 0

Інформація про NAVYSAND

Телефон для довідок: +38 (063) 078 18 24
e-mail: orders@navysand.ua
 
NAVYSAND – українська марка жіночого та чоловічого одягу в стилі кєжуал. Ми маємо власне виробництво і дотримуємося високих стандартів якості.
 
Основна концепція бренду NAVYSAND - природність, стриманість, індивідуальність.  Мода без фанатизму, але з чуйністю до навколишньої дійсності. Це одяг, яка поєднує в собі зручність з вишуканістю, ненав'язливість з індивідуальністю, актуальність з довговічністю. Це одяг для активних, творчих, відкритих до світу людей.
 
Перша колекція NAVYSAND SS 2015 року було створено в березні 2015 року для вирішення питання наповнення гардероба мешканки великого міста. Саме урбанізм став основою для розробки і наступних колекцій.
 
Інтернет-магазин жіночого та чоловічого navysand.ua - офіційний сайт української марки одягу NAVYSAND
 
Наша марка створює одяг для жінок і чоловіків в стилі casual.  Відмінні риси нашої роботи - посилений контроль якості, створення тільки трендових моделей, які також добре сідають по фігурі і не виглядають кричущо.  Над нашими колекціями працюють кращі українські дизайнери та майстри швейної справи.  Жіночі колекції почали створювати в березні 2015 року, з цього моменту доставляємо радість нашим клієнткам привабливим і якісним товаром.
 
Чоловічий одяг з'явився в нашому каталозі зовсім нещодавно, із створення капсульної колекції чоловічих пуховиків в січні 2019 року.  Як жіночі, так і чоловічі моделі мають успіх у стильних і модних людей України.
 
Наша марка і магазин роблять акцент на створенні таких товарів, як жіночі куртки, жіночі пуховики, комбінезони, сукні максі, сукні до підлоги, сукні міні, сукні міді, чоловічі пуховики, жіночі топи.
NAVYSAND
- це компанія, в якій всі обожнюють свою справу, тому ми завжди намагаємося бути на висоті: це стосується як якості матеріалів для пошиття, рядків, якості фурнітури, так і обслуговування - наш консультант завжди допоможе з вибором розміру, моделі.  Інтернет-магазин NAVYSAND любить своїх клієнтів і забезпечив термін доставки посилки по Україні протягом кількох робочих днів з моменту замовлення.  Також фішкою нашого сервісу є можливість безкоштовного обміну моделі, кольору, розміру.  Погодьтеся, в наших реаліях економія на доставці - економія немаленької суми!  Також за повної передоплати товару ви отримуєте від нас безкоштовну доставку!  І, звичайно, ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами, робочий час магазину з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю ви зможете отримати інформаційну підтримку по телефону, через вайбер, месенджер, електронною поштою, через директ інстаграм.  У неробочі дні наші оператори на зв'язку в месенджері і в директ інстаграм, на електронну адресу.
 
Часто в нашому магазині відбуваються цікаві рапродажі і акції - їх суть можна знайти в розділах SALE і Блог.
 
Оновлення наших колекцій відбуваються раз на місяць.  Ми випускаємо невеликі капсульні колекції для того, щоб урізноманітнити наш каталог яскравими сезонними новинками.  Серед них можуть бути як абсолютно нові моделі, так і присутні популярні моделі в нових кольорах.
 
Як вибрати і купити модний одяг?
 
Модний одяг в стилі casual можна придбати в нашому інтернет-магазині і випробувати справжнє захоплення від отриманої речі, від якості сервісу і термінів доставки!  Якщо ви живете в Україні, умови доставки для вас будуть особливо лояльними.  Звичайно, ми відправляємо товар і закордон.  Найчастіше при цьому використовуючи послуги Нової Пошти та Укрпошти.  Тому, де б ти не була, ми можемо бути поруч всюди.